SUUR KLOTSIPIDU - Legomaania Tartus 8.-9.10

8. ja 9. oktoobril vallutab Tartu Mänguasjamuuseumi ja Teatri Kodu majad juba 5. korda armastatud näitus Legomaania! Legode maailm laieneb SUUREL KLOTSIPEOL ka muuseumi põhimajja ja mängutuppa, sest Lego klotse pole kunagi liiga palju ja mängijaid jagub igasse nurka!

Laupäeval, 8. oktoobril on Legode näitus avatud kella 11-18,
pühapäeval, 9. oktoobril kella 11-15.

Üritusele pääseb eripiletiga, millega saab piletiostu päeval külastada kogu programmi nii Teatri Kodus kui ka mänguasjamuuseumis. Laste pileti hinnaks on 8. ja 9. oktoobril 7,5 eurot ja täiskasvanute piletihinnaks 9,5 eurot. Perepileti hind on nädalavahetuse üritusel 25 eurot.
Kõik ostetud piletid kehtivad ühel päeval.


Teatri Kodu teatrisaali kerkib imeline Lego linn töötavate karussellide, sõitvate rongide ja linnameluga. Selle aasta näituse peateemaks on LEGO Castle, kõrvalesinejatena astuvad üles minifiguurid. 

Teatri Kodu teisel korrusel on LEGO pallirada, näha saab omaloomingu paremikku, suuri LEGO autosid ja LEGO Techniku sarja kuuluvaid esemeid. Teisel korrusel on ka Retrolinna väljapanek. 

Teatri Kodu fuajees toimub kasutatud Lego klotside ja minifiguuride müük, kus igaüks saab valida ja osta endale meelepärast kraami. Muuseumi mängutoas on ka sel aastal suur ehitusala, kus kõik saavad vabalt meisterdada. On juba paljude lemmikuks saanud ühetüübilised klotsid, erinevate komplektide klotsisegu ning kõige väiksematele ka Duplo ala.

Suurt klotsipidu korraldab täiskasvanud LEGO-harrastajate klubi EstLUG koostöös Tartu Mänguasjamuuseumiga.

Lisainfo Suurel klotsipeol üles seatavate Lego näituste kohta:

Mangus Põllmaa
mangus@estlug.ee
511 9614