Mängutoa info


NB!
Mängutuba on alates 1. augustist 2023 remondis. Ajutine mängutuba on avatud Teatri Kodu lastestuudios ning mängutoa asjad ja tegevused loodame tavapärastesse ruumidesse tagasi kolida novembris. 

Mängutuba Teatri Kodu lastestuudios (Lutsu 2) on avatud kolmapäevast reedeni kella 12–16 ja laupäevast pühapäevani kella 13–16.

Sel ajal kui mängutuba on remondiks suletud, saab sünnipäevi saab pidada Teatri Kodu lastestuudios. Selleks helistage palun Ave Viirmale, tel 5204 113 või kirjutage ave.viirma@mm.ee.

Kui teil on soov broneerida mängtuba oma lapse sünnipäevaks või mõneks muuks ürituseks 2024. aastal, siis palun kirjutage tiina.pollu@mm.ee.


Mängutuba on mõeldud mõnusaks ajaveetmiseks lastele ja peredele, gruppe võetakse mängutoas vastu ainult kokkuleppel. 

Mängutoas saab mängida arendavate mänguasjadega ja lauamängudega, lehitseda lasteraamatuid, teha ise nukuteatrit ja proovida selga kostüüme. Suure töölaua taga on võimalik meisterdada, joonistada, voltida, värvida värvipilte ning lehitseda vanu ja uuemaid raamatuid. Mängijate jaoks on kohapeal alati olemas mängutoa pedagoog, kes õpetab meisterdama ning annab nõu eakohaste mängude ja mänguasjade valikul.

Mängutoas korraldatakse erinevaid üritusi: perepäevi, sünnipäeva- ja jõulupidusid, isadepäeva või emadepäeva tähistamise pidusid, vestlusringe, õpitubasid ja muud huvitavat.

Väiksematel lastel peab mängutuba külastades kaasas olema lapsevanem või hoidja.