Vestlusring "10 x targemaks" 01.10.2020

Järgmine 10 X TARGEMAKS vestlusring toimub 1. oktoobril kell 10.00 muuseumi mängutoas. 

NB! KOHAD ON TÄIS!

Seekord räägime teemal "Kuidas kasvatada iseseisvat last. Montessori meetod."
Annemai Mutso tuleb rääkima Montessori meetodist.

Vestlusringis räägime sellest, kuidas õpetada oskusi, mida justkui õpetada ei saa, aga mis on tänapäeva ühiskonnas toimimiseks hädavajalikud. Oskus keskenduda, lahendada probleeme, teha valikuid lõputute valikute rohkuses. Montessori meetodiga saab õpetada juba 2,5 aastastele tänapäeva džunglis ellu jäämiseks vajalikke baasoskusi.

Mida see meetod endast kujutab ja kuidas me seda oma väikeste maailma avastajate peal mõnusalt ja targalt kasutada saaksime? Sellest kõigest räägimegi oktoobrikuises vestlusringis muuseumi mängutoas.

Annemai Mutso läbib hetkel Londonis Maria Montessori Instituudis AMI 3-6 Montessori juhendaja kursust ning töötab ka laste tennisetreenerina. Tema suur soov on ühendada omavahel liikumise algõppe ning Montessori meetod.

Registreerimine vestlusringidesse toimub sellel lehel oleva otsevormi kaudu kuniks kohti jätkub. Uue registreerimise avame uue teema välja kuulutamisel. 
Lisainfo: ave.viirma@mm.ee

 
 

KUIDAS SAAB 10 X TARGEMAKS?
Kord kuus neljapäeval tuleb muuseumisse üks oma ala spetsialist, kes räägib mõnel väikelapse vanematele olulisel teemal. Vestlusring toimub Tartu Mänguasjamuuseumi mängutoas (Lutsu 8) ning on mõeldud kuni 3-aastaste laste emadele ja isadele, kuid kindlasti võivad kuulama tulla ka suuremate laste vanemad. Rääkimise järel saab mõnusalt mängutoas mängida ja muuseumi uutele näitustele silma peale heita. Kuna kohtade arv on piiratud, on osalemiseks on vajalik eelregistreerimine!

MIKS TULLA?  Mänguasjamuuseumi vestlusringis on seepärast tore käia, et tarkust saab koguda koos lapsega! Jutuajamised toimuvad vabas vormis ning pärast esmast tarkuse kogumist saab esinejalt oma mõtetele tagasisidet küsida. 

KUI KAUA KESTAB? Üks kord kestab 1,5 tundi.

KUI PALJU MAKSAB SISSEPÄÄS? Üksikpilet (täiskasvanu + 1 laps) maksab 6 eurot.

 

Jutuajamised sarjast "10 x targemaks" on vabad vestlusringid. Kõik esinejad esindavad enda või oma organisatsiooni vaateid ja tõekspidamisi, mille puhul ei tarvitse tegemist olla absoluutse tõega. Soovitame vestlusringi astudes julgelt ka oma arvamust avaldada ja kaasa rääkida.