Vestlusringide sari "10 x targemaks" jätkub!

Email again:

NB!
16. septembri vestlusring lükkub edasi. Kõigile registreerunuile on saadetud sellekohane kiri!

Väikeste lastega saab mänguasjamuuseumis käia veel ka NUTIKATE BEEBIDE RINGIS (kolmapäeviti) ja PÕNNIRINGIS (neljapäeviti).

 Vestlusring "VÄIKELASTE TOITUMINE" 16. septembril kell 10.00. Külla tuleb toitumisterapeut Triin Muiste.

Seekordses vestlusringis arutame järgmistel teemadel:
milline võiks olla väikelapse esmane lisatoit, kuidas suhtuda näputoitu, kas toiduga võib mängida ja kuidas saada lapsi paremini sööma.

Triin Muiste on toitumisterapeut ja elamuskoolitaja, kes tegutseb igapäevaselt oma ettevõttes Triinu toidumaailm. Triin on lektoriks ka Tervisekoolis, kus koolitatakse toitumisnõustajaid ning on Eesti Toitumisnõustajate Ühingu asutajaliige ja Eesti Toitumisnõustaja- ja terapeudi kutsekomisjoni esimees. Samuti on Triin raamatu "Laste toitumine ja tervis" üks autoritest.

Registreerimine vestlusringidesse toimub sellel lehel oleva otsevormi kaudu kuniks kohti jätkub.*
Lisainfo: ave.viirma@mm.ee

* Registreerudes otsevormi kaudu annab osaleja muuseumile nõusoleku koguda oma isikuandmeid. Muuseum ei anna kogutud isikuandmeid edasi kolmandatele osapooltele. 

 
 

KUIDAS SAAB 10 X TARGEMAKS?
Kord kuus neljapäeval tuleb muuseumisse üks oma ala spetsialist, kes räägib mõnel väikelapse vanematele olulisel teemal. Vestlusring toimub Tartu Mänguasjamuuseumi mängutoas (Lutsu 8) ning on mõeldud kuni 3-aastaste laste emadele ja isadele, kuid kindlasti võivad kuulama tulla ka suuremate laste vanemad. Rääkimise järel saab mõnusalt mängutoas mängida ja muuseumi uutele näitustele silma peale heita. Kuna kohtade arv on piiratud, on osalemiseks on vajalik eelregistreerimine!

MIKS TULLA?  Mänguasjamuuseumi vestlusringis on seepärast tore käia, et tarkust saab koguda koos lapsega! Jutuajamised toimuvad vabas vormis ning pärast esmast tarkuse kogumist saab esinejalt oma mõtetele tagasisidet küsida. 

KUI KAUA KESTAB? Üks kord kestab 1,5 tundi.

KUI PALJU MAKSAB SISSEPÄÄS? Üksikpilet (täiskasvanu + 1 laps) maksab 6 eurot.

 

Jutuajamised sarjast "10 x targemaks" on vabad vestlusringid. Kõik esinejad esindavad enda või oma organisatsiooni vaateid ja tõekspidamisi, mille puhul ei tarvitse tegemist olla absoluutse tõega. Soovitame vestlusringi astudes julgelt ka oma arvamust avaldada ja kaasa rääkida.