Nutikate põnnide ring kolmapäeviti

Email again:
 NB! Nutikate põnnide ring alustas uut hooaega 20. septembril!
Tartu Mänguasjamuuseumis toimub kolmapäeviti NUTIKATE PÕNNIDE RING, mis on mõeldud väikelastele vanuses 1-2 aastat. Põnniringis saab osaleda muuseumipiletiga, mille hind on 8 eurot. Piletiga saab sisse lapsevanem koos lapsega.
Püsivad käijad saavad soetada kümne korra pääsme.
Ring toimub Teatri Kodu lastestuudios kella 10-11.

LISAINFO: Ave Viirma, ave.viirma@mm.ee

 

Nutikate beebide ring on kodune kohtumine, mille käigus arutleda muuhulgas ka selle üle, kuidas kasvatada nutikat last, mitte nutilast. Beebide ja nende vanematega jagab nutikaid ideid Ave Viirma.

MIDA ME KOOS TEEME?
Ringis saab lapsega koos laulda ja mängida ning justnagu möödaminnes koguda beebiga koos kasvamiseks vajalikke tarkuseivasid. Räägime, kuidas õigesti ja eakohaselt beebiga mängida, meisterdame arendavaid mängimise vahendeid, jagame ideid, kuidas väikese lapsega koos huvitavalt aega veeta. Muidugi jagame üksteisega oma lastega koos kasvamise rõõme ja miks mitte ka muresid.

KUS ON MEIE KOKKUSAAMISE KOHT?
Koguneme Teatri Kodu teisel korrusel asuvas armsas ja hubases lastestuudios, kus on mugav toimetada nii lastel kui ka vanematel ning kus on rikkalikult eale sobilikke mänguasju.

KES RINGI TÖÖD JUHENDAB?
Nutikate beebide ringi juhendab muuseumi õpetaja Ave Viirma, kes on kolme lapse ema ja kahe lapselapse vanaema. Õpetaja Ave on töötanud algklasside õpetajana koolis ja muuseumi õpetajana Tartu Mänguasjamuuseumis.
Muuseumis on Ave töötanud nii beebide, lasteaialaste kui ka koolilastega.

* Registreerudes veebivormi kaudu annab osaleja muuseumile nõusoleku koguda oma isikuandmeid. Muuseum ei anna kogutud isikuandmeid edasi kolmandatele osapooltele.