Nutikate beebide ring kolmapäeviti

Email again:
Tartu Mänguasjamuuseumis toimub kolmapäeviti NUTIKATE BEEBIDE RING, mis on mõeldud väikelastele vanuses 0-2 aastat. Beebiringis saab osaleda muuseumipiletiga, mille hind on 6 eurot. Piletiga saab sisse lapsevanem koos lapsega. 
Püsivad käijad saavad soetada kümne korra pääsme.

Kolmapäevased beebiringid toimuvad: 15.09, 22.09, 29.09, 6.10, 13.10, 20.10, 3.11,10.11, 17.11, 24.11.
Ring toimub Teatri Kodu lastestuudios kella 10-11.
Detsembris beebiringe ei toimu.

Nutikad beebid ja nende vanemad on oodatud ka vestlusringi
10 X TARGEMAKS, mis toimub kord kuus neljapäeval. 

Registreeri end osalejaks selle lehe ülaosas oleva otsevormi kaudu! *

LISAINFO: Ave Viirma, ave.viirma@mm.ee

 

Nutikate beebide ring on kodune kohtumine, mille käigus arutleda muuhulgas ka selle üle, kuidas kasvatada nutikat last, mitte nutilast. Beebide ja nende vanematega jagab nutikaid ideid Ave Viirma. 

MIDA ME KOOS TEEME?
Ringis saab lapsega koos laulda ja mängida ning justnagu möödaminnes koguda beebiga koos kasvamiseks vajalikke tarkuseivasid. Räägime, kuidas õigesti ja eakohaselt beebiga mängida, kuidas valmistada maitsvaid ja tervislikke suupisteid; jagame üksteisega oma rõõme ja miks mitte ka muresid.

KUS ON MEIE KOKKUSAAMISE KOHT?
Koguneme mänguasjamuuseumi armsas ja koduses mängutoas, kus on mugav toimetada nii lastel kui ka vanematel ning kus on rikkalikult eale sobilikke mänguasju. 

KES RINGI TÖÖD JUHENDAB?
Nutikate beebide ringi juhendab muuseumi õpetaja Ave Viirma, kes on kolme lapse ema ja kahe lapselapse vanaema. Õpetaja Ave on töötanud algklasside õpetajana koolis ja muuseumi õpetajana Tartu Mänguasjamuuseumis. 
Muuseumis on Ave töötanud nii beebide, lasteaialaste kui ka koolilastega. 

* Registreerudes veebivormi kaudu annab osaleja muuseumile nõusoleku koguda oma isikuandmeid. Muuseum ei anna kogutud isikuandmeid edasi kolmandatele osapooltele.