Nutikate beebide ring neljapäeviti!

Email again:
Järgmine beebiringi tund algab 22. augustil kl 10.00.
Registreeri end osalejaks selle lehe ülaosas oleva otsevormi kaudu! 

Suvised tunnid toimuvad neljapäevahommikuti veel vaid 22. ja 29. augustil. Alates septembrist hakkame koos käima teisipäeviti. 

LISAINFO: Katrin Vask, katrin.vask@mm.ee


Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri kodu lastestuudios (Lutsu 2) toimub igal neljapäeval 
NUTIKATE BEEBIDE ring, mis on mõeldud väikelastele vanuses 0-2 aastat. Beebiringis käimiseks saab kasutada mugavat viie korra piletit, mille hind on 35 eurot ja mille saab osta kohapealt oma esimesse tundi tulles.

Nutikate beebide ring on kodune kohtumine, mille käigus arutleda muuhulgas ka selle üle, kuidas kasvatada nutikat last, mitte nutilast. Beebide ja nende vanematega jagab nutikaid ideid Siret Valving.

MIDA ME KOOS TEEME?
Ringis saab lapsega koos laulda ja mängida ning justnagu möödaminnes koguda beebiga koos kasvamiseks vajalikke tarkuseivasid. Räägime, kuidas õigesti ja eakohaselt beebiga mängida, kuidas valmistada maitsvaid ja tervislikke suupisteid; jagame üksteisega oma rõõme ja miks mitte ka muresid.

KUS ON MEIE KOKKUSAAMISE KOHT?
Koguneme Teatri Kodu õdusas ja turvalises lastestuudios, kus on mugav toimetada nii lastel kui ka vanematel. Lisaks mängimise- ja laulmise platsile on meie kasutuses ka lastestuudio köök, kus saame koos suupäraseid ampse valmistada.

KES RINGI TÖÖD JUHENDAB?
Nutikate beebide ringi juhendaja Siret on hetkel kodune ema oma esimese lapse Lauriga. Lasteaiaõpetajana meeldib talle väga lastega suhelda ja koos toimetada, sest lapsed on vahetud ja aitavad iga hetke hinnata ning väärtustada. Tema hobideks on küpsetamine, aias nokitsemine ning aktiivne tegutsemine looduses. Beebide ringi töös abistab teda pisipoeg Lauri.
Siret ja Lauri ootavad kõiki huvilisi neljapäeviti lastestuudiosse!