Nutikate beebide ring neljapäeviti

Email again:
Tartu Mänguasjamuuseumis toimub igal neljapäeval NUTIKATE BEEBIDE RING, mis on mõeldud väikelastele vanuses 0-2 aastat. Beebiringis saab osaleda muuseumipiletiga, mille hind on 6 eurot. Piletiga saab sisse lapsevanem koos lapsega. 
Püsivad käijad saavad soetada kümne korra pääsme.
Nutikad beebid ja nende vanemad on oodatud ka vestlusringi
10 X TARGEMAKS.

Registreeri end osalejaks selle lehe ülaosas oleva otsevormi kaudu! 

LISAINFO: Ave Viirma, ave.viirma@mm.ee

 

Nutikate beebide ring on kodune kohtumine, mille käigus arutleda muuhulgas ka selle üle, kuidas kasvatada nutikat last, mitte nutilast. Beebide ja nende vanematega jagab nutikaid ideid Ave Viirma. 

MIDA ME KOOS TEEME?
Ringis saab lapsega koos laulda ja mängida ning justnagu möödaminnes koguda beebiga koos kasvamiseks vajalikke tarkuseivasid. Räägime, kuidas õigesti ja eakohaselt beebiga mängida, kuidas valmistada maitsvaid ja tervislikke suupisteid; jagame üksteisega oma rõõme ja miks mitte ka muresid.

KUS ON MEIE KOKKUSAAMISE KOHT?
Koguneme Teatri Kodu õdusas ja turvalises lastestuudios, kus on mugav toimetada nii lastel kui ka vanematel. Lisaks mängimise- ja laulmise platsile on meie kasutuses ka lastestuudio köök, kus saame koos suupäraseid ampse valmistada.

KES RINGI TÖÖD JUHENDAB?
Nutikate beebide ringi juhendab muuseumi õpetaja Ave Viirma, kes on kolme lapse ema ja kahe lapselapse vanaema. Õpetaja Ave on töötanud algklasside õpetajana koolis ja muuseumi õpetajana Tartu Mänguasjamuuseumis. 
Muuseumis on Ave töötanud nii beebide, lasteaialaste kui ka koolilastega.