Beebiga mänguasjamuuseumis

Mänguasjamuuseumis on hulgaliselt tegevusi, mida nautida koos beebide ja väikelastega. Lapsega koos saavad vanemad käia nii spetsiaalselt beebidele mõeldud teatrietendustel kui ka osaleda tegelusringides. Lisaks on võimalik muuseumis tähistada ka erilise peoga beebi esimest sünnipäeva!
* Igal teisipäeval kogunevad Teatri Kodu lastestuudiosse beebid ja nende vanemad, et üheskoos toimetada NUTIKATE BEEBIDE ringis.

* Kord kuus toimuvatesse lapsevanematele mõeldud vestlusringidesse sarjast "10 X TARGEMAKS" on oodatud vanemad koos beebidega. 

* BEEBITEATRI etendused on loodud just kõige pisematele teatrisõpradele, kes alles alustavad tutvumist imepärase teatrimaailmaga.

* Esimese sünnipäeva tähistamise pidu kannab nime "MINU ESIMENE SÜNNIPÄEV" ning on täis erilisi hetki ja hoolikalt valitud kinke ning häid soove. 

* Muuseumi õuemajas on kuni 29. augustini 2021 avatud väikelastega peredele mõeldud arendav käed-külge näitus "SIPSIK SEIKLEB"

* Muuseumi galeriis on kuni 23. augustini 2020 avatud näitus "Jäägem lasteks! Fisher-Price’i 90 aastat". Näituse juurde kuulub ka väike mänguala, kus väikesed näitusekülastajad saavad mänguasju uudistada.