Beebiga mänguasjamuuseumis

Mänguasjamuuseumis on hulgaliselt tegevusi, mida nautida koos beebide ja väikelastega. Lapsega koos saavad vanemad käia nii spetsiaalselt beebidele mõeldud teatrietendustel kui ka osaleda tegelusringides. Lisaks on võimalik muuseumis tähistada ka erilise peoga beebi esimest sünnipäeva!

* Kord kuus toimuvatesse lapsevanematele mõeldud vestlusringidesse sarjast "10 X TARGEMAKS" on oodatud vanemad koos beebidega. Igal neljapäeval alates 17. septembrist kogunevad NUTIKAD BEEBID ja nende vanemad. 
Beebiringis ja "10 x targemaks" vestlusringides saab osaleda muuseumipiletiga, mille hind on 6 eurot. Piletiga saab sisse lapsevanem koos lapsega. Püsivad käijad saavad soetada kümne korra pääsme.

* BEEBITEATRI etendused on loodud just kõige pisematele teatrisõpradele, kes alles alustavad tutvumist imepärase teatrimaailmaga.

* Esimese sünnipäeva tähistamise pidu kannab nime "MINU ESIMENE SÜNNIPÄEV" ning on täis erilisi hetki ja hoolikalt valitud kinke ning häid soove. 

* Muuseumi õuemajas on kuni 29. augustini 2021 avatud väikelastega peredele mõeldud arendav käed-külge näitus "SIPSIK SEIKLEB"