Beebiga mänguasjamuuseumis

Mänguasjamuuseumis on hulgaliselt tegevusi, mida nautida koos beebide ja väikelastega. Lapsega koos saavad vanemad käia nii spetsiaalselt beebidele mõeldud teatrietendustel kui ka osaleda tegelusringides. Lisaks on võimalik muuseumis tähistada ka erilise peoga beebi esimest sünnipäeva!

* Kord kuus neljapäeval toimuvatesse vestlusringidesse sarjast "10 X TARGEMAKS" on oodatud vanemad koos beebidega kuulama mõnd oma eriala spetsialisti. Räägime laste kasvamisest ja kasvatamisest, kõne arengust, kõndimisest ning üldse kõigest, mis seostub väikese lapsega. Kolmapäeviti kogunevad NUTIKAD BEEBID ja nende vanemad, et rääkida sellest, kuidas lastel läheb ja mida toredat nendega koos veel võiks ette võtta. Neljapäeviti kogunevad beebiringist juba väljakasvanud lapsed ja nende jaoks on loodud PÕNNIRING.

Beebiringis, põnniringis ja "10 x targemaks" vestlusringides saab osaleda muuseumipiletiga, mille hind on 6 eurot. Piletiga saab sisse lapsevanem koos lapsega. Püsivad käijad saavad soetada kümne korra pääsme.

* BEEBITEATRI etendused on loodud just kõige pisematele teatrisõpradele, kes alles alustavad tutvumist imepärase teatrimaailmaga.

* Esimese sünnipäeva tähistamise pidu kannab nime "MINU ESIMENE SÜNNIPÄEV" ning on täis erilisi hetki ja hoolikalt valitud kinke ning häid soove.