Jõulutuba ja jõulupood!

Detsembris muutub mänguasjamuuseumi mängutuba JÕULUTOAKS ja muuseumipoest saab JÕULUPOOD! Igal jõulukuu nädalal meisterdame jõulutoas erinevaid jõuluteemalisi väikesi kinke, kõik muud kingid saab aga soetada muuseumi jõulupoest. 

Hubases jõulutoas saab nii meisterdada, pere ja sõpradega koos mängida kui ka jõulupuu all peagi saabuvast jõuluvanast unistada. Advendipühapäevadel on jõulutuba täis magusat piparkoogilõhna ja ühel pühapäevadest saab koguni aimu sellest, milliste piparkookidega võtavad jõule vastu kõige kuulsama piparkoogilinna – Toruni – elanikud. 
 

 
 JÕULUTOAS SAAB MEISTERDADA
kolmapäevast pühapäevani kella 11-16.


22.12 kl 11-16 Voldime ja kaunistame kingikarpe.

23.12
 kl 11–15 Voldime ja kaunistame kingikarpe.

24.-26.12 on kogu muuseum suletud!

27.-28.12 on muuseum ja mängutuba avatud kella 11.00-15.00.

29.-30.12 kl 11-16 Meisterdame jõulutoas kuusekesi.

 JÕULUPOOD on avatud kolmapäevast pühapäevani kella 11-18. Müügil on mänguasjad ja suveniirid, raamatud ja lauamängud, nukud, karud, autod ja veel palju muud toredat. On suuri ja väikeseid kinke, pehmeid ja kõvemaid asju, lisaks ka kauneid kaarte paki peale lisamiseks ja magusaid üllatusi päkapikususside või lausa kõrgemate kummikute tarbeks!

Neile, kes tahavad juba detsembri alguses jõulutunde südamesse saada, on meil varutud PETTSONI JA FINDUSE jõulukalendrid. Neile, kes väga karusid armastavad, saame aga pakkuda kalendri kogu 2022. aastaks!