Õpitoad 3-4-aastastele


KAISUKARUDE SÜNNIPÄEVAPIDU

Muuseumitunnis saavad lapsed teada, milliseid päriskarusid maailmas elab ja kuidas sündis kaisukaru. Uudistame mänguasjamuuseumi kõige vanemaid ja auväärsemaid kaisukarusid ning võrdleme neid laste kaisukarudega.

Sobib vanusele 4-7 aastat.
Seos õppekavaga: uudses keskkonnas tegutsemine, märkamine, keele, kõne ja keskendumise arendamine, kunstiliste oskuste arendamine läbi käelise tegevuse ja loova mõtlemise, liikumine ja suhtlusoskuste arendamine läbi grupitöö.

Õpitoa kestus on 60-70 minutit.
Osalustasu 7 eurot lapse kohta.

ave.viirma@mm.ee või telefonil 5204 113 (T-L 12-17).


Loe kaisukarude õpitoa kohta kohta ROHKEM 

 
LAUAKE, KATA END!

Muuseumitunni alguses vaatame koos, milliste köögiasjadega on lapsed läbi aegade mänginud. Imetleme muuseumis mängutasse, mängutaldrikuid ja väikeseid nuge-kahvleid ning kuulame nende lugusid.

Seejärel mängime ise kohvikupidajaid ja -külastajaid. Meie kohvikus on lahked kelnerid ja kenad ettekandjad, säravad nõud ja isuäratavad toidud. Ka külastajad on viisakad ja oskavad kenasti käituda.

Seos õppekavaga: avastamine ja märkamine, igapäevaoskuste arendamine, koostöö harjutamine, keele, kõne ja keskendumise arendamine.

Õpitoa kestus on 60 minutit,
osalustasu 7 eurot lapse kohta.

ave.viirma@mm.ee või telefonil 5204 113 (T-L 12-17).


 
UUS!
FILMITUND KÕIGE VÄIKSEMATELE

Filmitunnis anname lastele ja õpetajatele võimaluse avastada liikuva pildi mitmekesist maailma tähendusrikkal ja lõbusal viisil: *vaatame ühiselt lühikest ja lihtsat filmi,
* püüame nähtut mitte tõlgendada, vaid tajuda,
* mängime üheskoos filmist inspireeritud liikumismänge.


Seos lasteaia õppekavaga: uudses keskkonnas tegutsemine, märkamine, keele, kõne ja keskendumise arendamine, liikumise ja suhtlemise arendamine läbi koostöö.


Õpitoa kestus on 60 minutit,
osalustasu 7 eurot lapse kohta.

Info ja gruppide registreerimine:
ave.viirma@mm.ee või telefonil 5204 113 (T-L 12-17)