"Lahe suvelõpulaager" 9.-11. augustil 2022

Augustikuine "Lahe suvelõpulaager" toimub 9.-11. augustil kella 11-15 Tartu Mänguasjamuuseumis ning seekord tulevad laagrisse külla Naiskodukaitse esindaja, politseinikud koos politseikoeraga ja kiirabitöötaja.  Enne kooliaasta algust tuletame meelde vajalikud asjad, mis ehk sooja suvega ära ununenud: liikluses hakkama saamise, esmaabi andmise, abi kutsumise ning muu igapäevases elus vajamineva.

* Esimesel laagripäeval tuleb külla Naiskodukaitse liige, kes räägib meile, mida metsa matkama minnes tasub kaasa pakkida. Lisaks meisterdamisele ja mängimisele (mida teeme ka järgmistel päevadel) uudistame üheskoos WRC automudelite näitust.
* Teisel laagripäeval räägime liiklusohutusest, kiivri kandmise vajalikkusest ning uurime, millist tööd teevad politseiga koos politseikoerad.
* Kolmandal laagripäeval õpime, kuidas käituda õnnetusjuhtumi korral, kuidas vajadusel telefonitsi kiiresti abi kutsuda ning kuidas pisivigastuse korral iseendale või sõbrale esmaabi anda. Külas on Tartu Kiirabi spetsialist ja kohale vurab ka kiirabiauto.


* Laager sobib vanusele 7-11.
* Alustame iga päev kell 11.00, kogunedes muuseumi põhimajja Lutsu 8. Laagripäevad lõppevad kell 15.00
* Laagritasu kolme päeva eest on 50 eurot, tasu sisaldab lõunasööki. 

KOHAD ON TÄIS!

Kõikidele registreerunutele tuleb automaatselt Fientast maksekinnitus ning virtuaalpilet, mille ettenäitamisel laps laagrisse tulla saab.

Lisainfo laagri kohta: katrin.vask@mm.ee
Laagrisse mahub 15 last.

NB! Erivajadusega lapsed saavad osaleda ainult koos saatjaga.

* Kasutades registreerumiseks otsevormi annab registreeruja muuseumile nõusoleku koguda ja töödelda oma isikuandmeid. Muuseum ei anna kogutud isikuandmeid edasi kolmandatele osapooltele.