Vaheajalaager "Sa võid olla kes tahes!" 24.-26.04.2019

Email again:

Kevadvaheajal ootame poisse ja tüdrukuid muuseumisse, et piiluda võrdselt nii mudelautode kui ka Barbie nukkude maailma - disainida ise riideid ja tuunida autosid. Selleks, et roosa ja sinine oleks tasakaalus, ehitame päris oma kätega laheda garaaži ja võtame kasutusele vinged Hot Wheelsi trikirajad. Kõigi rõõmuks on juba märgata kevadet, nii et kindla peale torkame ka näpud mulda!

* Laager toimub kõigil päevadel kell 11.00-15.00, kogunedes muuseumi põhimajja Lutsu 8.
* Sobib vanusele 7-11
* Tasu kolme päeva eest on 45 eurot, ühe päeva eest 15 eurot.

Laagrisse saab registreerida kodulehel oleva vormi kaudu. 

Lisainfo: ave.viirma@mm.ee

1. laagripäev "KUMB VÄRV ON ILUSAM - ROOSA VÕI SININE?"

Tutvume uue Barbie näitusega ja Hot Wheelsi vinge garaažiga. Valmistame koos maitsva lõuna, mille lõpus saame teada, milline on Barbie lemmikmagustoit. Päeva teises pooles  oleme ise moeloojad ja autotuunijad.

2. laagripäev "MEISTRITE PÄEV"

Valmistame koos ehteid ja teisi aksessuaare, arutame, mille poolest erinevad tüdrukute ja poiste ehted. Kui käed on juba meisterdades soojaks saadud, võtame ette hästi suure töö ja ehitame vinge trikiraja. 

3. laagripäev "KAS 200 AMETIT ON VÄHE VÕI PALJU?"

Kas teadsid, et Barbie on pidanud rohkem kui 200 ametit? Räägime erinevatest ametitest, proovime selga erinevate ametite juurde sobivaid kostüüme ja korraldame ühiselt fotosessiooni. Peale lõunat proovime üht eriti kevadist ametit ja oleme aednikud - külvame ja istutame, kastame ja kobestame.


Kõigil päevadel teeme lõuna ise – katame laua ja pärast kiidame kokkasid! Niipalju ütleme vihjeks ette, et magusat me nüüd küll ära ei unusta ;)