Linnalaager "Lõputu sünnipäev" 18.-20.06.2019

Kes meist poleks lapsena soovinud, et sünnipäev oleks vähemalt kaks või kolm korda aastas! Et proovida, mis tunne on mitu päeva järjest sünnipäeva pidada, ootame juuni keskpaigas 7-11 aastaseid tüdrukuid ja poisse mõnusasse peomeeleolus linnalaagrisse. Iga päev algab sünnipäevaks ettevalmistamisega (kaunistuste meisterdamine, toidu valmistamine jne) ning lõppeb sünnipäevapeoga.

* Laager toimub kõigil päevadel kell 11.00-15.00, kogunedes muuseumi põhimajja Lutsu 8.
* Sobib vanusele 7-11
* Tasu kolme päeva eest on 45 eurot, ühe päeva eest 15 eurot.

Kõik kohad laagrisse on selleks korraks täis!

Lisainfo laagri kohta: ave.viirma@mm.ee


1. laagripäev "FILMIPIDU!"

Ehitame koos üles mugava ühe päeva filmisaali, kaunistame peoruumi elektriküünaldega, meisterdame filmivaatamise kõrvale ampse ja ka kandiku, mille pealt on hea omavalmistatud toitu süüa. Filmi "reklaamipausi" ajal teeme sirutus- ja virgutusharjutusi.

2. laagripäev "SURFISÜNNIPÄEV"

Teeme surfiteemasse sobivaid sünnipäevakaunistusi ja valmistame surfipeole paslikke toite. Ilusa ilmaga ujutame õues väikseid surfilaudu ja iga ilmaga teeme fotoseina ääres surfipilte.

3. laagripäev "KARNEVALIPIDU!"

Juba ainuüksi sõna "karneval" kõlab nagu pidu! Teeme karnevali veel pidulikumaks ägedate kaunistustega, riietume erinevateks tegelasteks ja peame maha ühe meeleoluka karnevali. Loomulikult paneme koos köögis kokku ka erilise karnevalimenüü!