UUS! Muuseumiraamat "Nässu ja kohutavalt kole kummik" Hooandjas

Juba õige pea tuleb välja uus lasteraamat, mille nimeks saab "Nässu ja kohutavalt kole kummik" ning see räägib unenägudest ja kõikvõimalikest asjadest, mida karud unes näevad. 
Raamatut lugedes saab teada, et mängukarud näevadki päriselt und, lisaks kipuvad nad unes ja ka ilmsi luuletama ning õige natuke luiskama, udujuttu ajama ning villast visakama. Otse loomulikult tulevad raamatusse toredad fotolavastused mänguasjamuuseumi mänguasjadest – nendest, kellega muuseumis tegutsev mängukaru Nässu igapäevaselt koos oma karuasju ajab.

Uue Nässu lugude raamatu sünnile saab kaasa aidata Hooandja ühisrahastusplatvormi kaudu. See on suurepärane võimalus raamat ette tellida ja olla seeläbi esimeste seas, kes raamatut lugeda saavad, samuti on see tore viis muuseumi tegemistele kaasa elada.

HOOANDJA portaalis hoogu lükates on lisaks raamatule võimalik valida endale tänutäheks erinevaid mõnusaid auhindu, mille hulgas on nii kinkepileteid muuseumisse, varasem Nässu lugude raamat "Nässu ja lumekruubid" kui ka lõuendile prinditud uue Nässu raamatu prindid. 

VAJUTA LINGILE JA LÜKKA HOOGU! ->

RAAMATUST MEEDIAS:
03.04.2021 Karu Nässu blogi "Ma olen jälle Hooandjas! Tulge teie ka!"
14.04.2021 Apollo raamatuportaal  Mänguasjamuuseumi mängukaru Nässust valmib uus raamat
15.04.2021 Pressiinfo Tartu linna lehel  Mänguasjamuuseumi mängukaru Nässust valmib uus raamat
23.04.2021 Raadio Elmari intervjuu Mänguasjamuuseumi kuulsast mängukarust valmib juba kolmas südamlik lasteraamat