Tartu Muuseuminädal 25.02-03.03.2019

Muuseuminädala eesmärk on lähendada tartlasi ja siinseid muuseume. Nooremate tartlaste harimiseks ja lõbustamiseks on muuseumid välja mõeldud koolivaheaja igaks päevaks laagriprogrammid. Tegus nädal kulmineerub laupäeval 2. märtsil teemapäevaga "Tartuga targaks", kuhu oodatakse kõiki tartlasi ja külalisi. 

Koolivaheaja laagriprogrammid toimuvad 25. veebruarist kuni 1. märtsini. Valikus on kümme erilist programmi alates optilistest illusioonidest kuni reisini troopikasse. Kõiki muuseuminädala programme näed MUUSEUMINÄDALA VEEBILEHELT.

Mänguasjamuuseumisse saab tulla järgmiste laagripäevade ajal:

25.02 VALGUS LÄBI MÄNGUDE - Teaduskeskus AHHAA ja Tartu Mänguasjamuuseumi ühisprogramm
26.02 REIS TROOPIKASSE - Tartu Mänguasjamuuseumi ja Tartu Ülikooli botaanikaaia ühisprogramm
27.02 PIMEDUSES JA VALGUSES - Tartu Mänguasjamuuseumi ja Tartu Linnakodaniku muuseumi ühisprogramm
 
2. märtsil korraldavad Tartu muuseumid tartlastele suunatud päeva „Tartuga targaks“. Avame ja avastame Tartut kui uuendusmeelset linna, mis on sajandeid edukalt ajaga kaasas käinud.

Millised on olnud Tartu suurimad innovatsiooniprojektid läbi aegade? Tartu muuseumid vaatasid oma rikkalikes varakambrites ringi ning pakuvad tähtsa päeva puhul valikut tähenduslikest esemetest, kaasakiskuvatest lugudest ja inimestest. Linnas toimuvad temaatilised elamusekskursioonid kunagistesse innovatsioonimekadesse, mis panid Tartu tartlaste jaoks kiiremini pöörlema.

Jälgi ka infot Facebookis: "Tartu muuseuminädal".