Mänguasjamuuseumi töötoad Autovabaduse puiesteel

Tartu Mänguasjamuuseumi töötoad toimuvad Autovabaduse puiesteel 15., 22. ja 29. juulil ja 5. augustil, kõigil õhtutel algusega kell 17.00. Töötubades saab osaleda tasuta!
15. juuli töötoas meisterdame värvilistest paberiribadest imelisi lilli. Lilled saab omavahel ühendada kauniks ketiks, mida saab mõnusal suveõhtul näiteks terrassi kaunistuseks kasutada.

22. juuli töötoas teeme värvikirevaid tuulevurre. See on lihtne voltimistöö, kus värvilisest paberist valmistatakse pöörlev tuulik, mida saab igaüks oma äranägemise järgi kaunistada. Leia vaid natuke tuult ja vurr lähebki tööle.

 29. juuli töötoas valmistame pesunäppidest ja värvikirevatest pallikestest värvilisi liblikaid ning toredaid ämblikke. Võib-olla tahab keegi aga hoopis kapsaussi või mesimummi meisterdada. Loodus on mitmekesine ja sealt leiame kindlasti hulgaliselt ideid!

 5. augusti töötoas saab igaüks meisterdada endale joogikõrtest ja lilledest sobiva kaelakee, mida meeleolukal suvepeol kanda või hoopis Hawaii reisile kaasa võtta.