Näitus "Sipsik seikleb" alates 07.03.2020

TARTU MÄNGUASJAMUUSEUMIS 7. märtsist 2020 kuni 24. jaanuarini 2021

Näitus "SIPSIK SEIKLEB" on arendav käed-külge näitus, mis on loodud spetsiaalselt beebide ja väikelastega peredele. Näitus avatakse 7. märtsil 2020 toimuva suure perepäevaga, mil saab külastada erilist ühepäevakohvikut ning kõik külastajad võivad Peopeegli abiga endale Sipsikuteemalise mälestuspildi teha.
 
Uus näitus "Sipsik seikleb" on kõige väiksematele muuseumisõpradele mõeldud käelisi oskusi arendav mängumaa, kus saab koos Sipsikuga uurida ja uudistada, liugu lasta ja linde toita, herilastega võidelda ja ploomidega täpsust visata. Koos Sipsikuga on võimalik isegi Kuule või Veenusele sõita, sest Sipsiku maailmas on raketiga reisimine täiesti igapäevane asi. Kes kõrgust kardab ja Kuule lennata ei taha, võib minna mõnusale kummipaadireisile, just nii nagu Sipsik seda teeks. 

NB!
"Sipsik seikleb" on kuni 7-aastastele lastele mõeldud näitus. Lasteaialastegrupid saavad näitust külastada ainult ettetellimisega programmi "Sipsik seikleb" raames ning muuseumipoolse saatjaga. Suurematele koolilastele soovitame õpetajatel laste vanusele sobivad muuseumitunnid kokku leppida
muuseumi pedagoogiga.
 
Näitus põhineb Eno Raua ja Edgar Valteri raamatul "Sipsik" ning on sündinud Tartu Mänguasjamuuseumi ja A Film Eesti koostöös.


Meie head koostööpartnerid selle näituse loomisel on olnud veel ka:

WolfBerry, U-Bent, Külluseruum, Salibar,  ERR.