Sünnipäevad ja teised peod


Mänguasjamuuseum on mõnus ja hubane paik nii laste kui ka täiskasvanute sünnipäevade ning teiste pidulike või asjalike koosviibimiste pidamiseks. Üritusteks saab kasutada nii mängutuba kui ka lastestuudiot. Sünnipäevalised võtavad ise kaasa toidu, muuseumitöötaja aitab peo planeerimisel ja läbiviimisel.
Ruumide kasutamise hinnakirja leidad SIIT >>>

Mängutoas sünnipäevapeo aja broneerimiseks palume helistada telefonil 7461 778 või selje.perez@mm.ee (K-P kella 11-16).
Mängutuba mahutab kuni 50 inimest ning seal saab sünnipäeva pidada kolmapäevast pühapäevani ajavahemikus kella 16.30 – 20.00.

Lastestuudiosse saab peoaja broneerida telefonil 746 1064 või ave.viirma@mm.ee. (T-L kella 11-16)
Lastestuudio mahutab kuni 70 inimest ning seal saab sünnipäeva pidada vastavalt kokkuleppele nii argipäeva õhtuti kui ka nädalavahetuste päevastel aegadel ja õhtuti.
Pisematele lastele sobib hästi muuseumi mängutuba (Lutsu 8), kus on palju mänguasju, uhke puust purjelaev, mõnusad mängumajad ning toredad kostüümid. Eriti sümboolne on mängutoas pidada oma lapse esimest sünnipäeva, et koos heade soovidega anda lapsele eluks kaasa mängulusti ja tegutsemistahet.

Suurematele lastele pakub aktiivsemat tegutsemist Teatri Kodu lastestuudio (Lutsu 2), kus saab pidada nii piraatide pidu, väikeste indiaanlaste sünnipäeva kui ka printsesside maskiballi.

Täiskasvanute juubeli- või sünnipäevapeol viime külalised nostalgilisele jalutuskäigule lapsepõlvemälestuste ja soojade naeratuste maailma. Soovi korral räägime mänguasjamuuseumi näitustest lähemalt, korraldame mänge või viktoriine ja aitame välja valida sobivad lauamängud. 

Mängutoas ja lastestuudios on võimalik korraldada ka jõulupidusid, seminare, koolitusi ning muid pidulikke üritusi ja koosviibimisi.

Mängutuba mahutab kuni 50 inimest ja lastestuudio kuni 70 inimest.