21.-29.04 Koolivaheajal muuseumis!

Meil on hea meel teada anda, et koolivaheaeg muuseumis on seekord eriti värviline! Põnevust, uudsust, pisut pöörasust ja natuke ka vaikset nohistamist kulub vaheaega kindlasti ära, sestap on meil tegevusi plaanitud igale vanusele.

Laupäeval, 21. aprillil kell 11-16 toimub Tartu muuseumide ühine perepäev ANNA MINNA ÜLE LINNA! Kolmteist erinevat muuseumi ühendavad oma jõud ning ootavad peresid seiklema, uudistama, mängima ja muuseume avastama.
Esmaspäeval, 23. aprillil kell 11 vurab Teatri Kodu ette Teatribuss ja toob endaga kaasa loo MIA SALADUS. Etendus on eriline selle poolest, et lapsed saavad aktiivselt etenduse kulgemisele kaasa aidata. Piletid Mia saladuse avastamiseks leiab meie veebipoest.
Kolmapäeval, 25. aprillil kell 10 ja 12 annab Teatri Kodu saalis etendusi Leedu tantsuteater Dansema. VÄRVILISED MÄNGUD on mõeldud kõige pisematele teatrisõpradele – kuni kolmeaastastele lastele. Mõistagi saavad teatrist rõõmu tunda ka nende vanemad. Neilgi etendustel saavad vaatajad innukalt kaasa lüüa.
Piletid etendustele on müügil Ticket Besti lehel.
25.-27. aprillini toimub muuseumis LINNALAAGER „KARU LILLEKÄPA AARDELAEGAS“. Laekasse mahub iga päeva kohta üks üllatus ja mõned veel pealekaubagi. Laager passib kõige paremini vanusele 7-11 ning koha saab broneerida meie kodulehel oleva otsevormi kaudu. 
MÄNGUTOAS on koolivaheaja alguspäevadel väikese lauateatri meisterdamise õpitoad ning kogu pika koolivaheajanädala saab lisaks mängimisele ka salapäraseid üllatusliblikaid meisterdada. MUUSEUMIS on lisaks püsiväljapanekule avatud näitused „Hot Wheels 50!“ ning „Mängime sajaga!“.