10 X TARGEMAKS soovitab: Tantsuteater Dansema

Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu (Lutsu 2)
Kolmapäeval, 25. aprillil kell 10.00 ja kell 12.00

Leedu tantsuteater Dansema kutsub väikelapsi vanuses 0-3 eluaastat avastama kaasaegse tsirkuse-, tantsu-, ja teatrimaailma etenduse VÄRVILISED MÄNGUD kaudu!

Kogu tegevus on üles ehitatud nii, et väikelaps jõuab jälgida, rahulikult etendusele kaasa mõelda ning soovi korral ka ise osaleda. Tähelepanu pälvivad lihtsad tegevused, selgete joontega kostüümid ning värviline keskkond. Osalejad istuvad otse valgustatud tantsupõrandal artisti ümber ringis.

Laps, kes veel kõndida ei oska, vaatab etendust saatja süles. Kelle jalg juba kannab, saab esinejate juhiseid jälgides kogeda rambivalgust ning panna proovile oma meeled ja oskused. Erinev publik loob erineva etenduse, kus on jäetud ruumi ka juhusele.

Etenduse “Värvilised mängud" publiku arv on piiratud. Kuna väikest inimest väsitavad suured massid, saab ringi tulla korraga vaid 30 väikelast koos saatjaga.

PILETI HIND:
*Üksikpilet - hind 25€ (*1 osaleja laps vanuses 0-3 eluaastat + 1 saatja ringis)
*Sooduspilet - hind 40€ (*2 osalejat last vanuses 0-3 eluaastat + 2 saatjat ringis )
*Toolipilet - hind 8 € (*1 vaataja alates 4. eluaastast ringist väljas toolidel. Vanemad lapsed 4+ saavad etenduses kasutatud vahenditega mängida etenduse lõppedes. Etenduse ajal osalevad vaid väikelapsed.)

NB! Eelneval ja samal päeval üksikpileti hind 30€ ja toolipilet 10€. Sooduspilet puudub.

OSTA PILET TICKET BEST kodulehelt:

Kell 10.00 toimuv etendus ON VÄLJA MÜÜDUD!
PILETID kell 12.00 toimuvale etendusele >>>